Ücretsiz Teklif Al

Boerboel - Güney Afrika Mastif

Tuvalet alışkanlığı kazandırılmış bir dost
Tuvalet alışkanlığı kazandırılmış bir dost Boy: 60cm
Kilo: 5kg
Doğum Yılı: 2020
Mesajı: Çok uslu bir köpeğim. Hiç sesim çıkmaz. Oyun oynamayı ve sevilmeyi çok severim. Hemen Sahiplen
Dev boy bir ırktır. Mükemmel bir bekçi köpektir. Kelime anlamı 'çiftçi köpeği' dir. Diğer adları Güney Afrika Mastiff, Güney Afrika Boerboel, Borbull veya Bole' dir. Ortalama yaşamları 10- 12 senedir.

Boerboel Kökeni:

Boerboel; çiftliğini vahşi hayvanlardan korumak isteyen Hollandalı yerleşimciler tarafından Güney Afrika' ya getirilen köpeklerden geliyor. Bir dönem soylarının tükenmesi ile karşıkarşıya kalındıysa da 1980' den sonra tekrar üretime geçilmiştir. Tam soyları iyi bilinmemektedir. •Boerboel Görünümü : Çok kaslıdır, Mastiff tipi köpeklerin en çeviklerindendir. Tüyleri; kırmızı, açık kahverengi, kahverengi ve siyah tonlarında olabilir. Bazılarının boyun, yüz ve pençelerinde beyaz lekeler vardır fakat 0' undan fazlasının beyaz olması bir hata olarak kabul edilir. Birçok Boerboel'in gözleri, ağızları ve burunlarının etrafında koyu lekeler vardır. Bazılarının pençelerinin etrafında koyu lekeler vardır.

Boerboel Karakteri:

Genellikle uysaldır. Çocuklarla arası oldukça iyidir. Doğru eğitim aldırılırsa sevgi dolu, sakin ve aile dostu bir köpek ırkıdır. Eğitim almadıkları sürece yabancı hayvan ve köpeklere karşı saldırgandırlar. Baskın karakterlidir. Eğitim verilirken oldukça sabırlı ve baskın olmak gereklidir.

Boerboel Yaşam Alanı:

Apartman uygun değildir. Bahçede bakılmaları daha doğru olacaktır.

Boerboel Bakımı:

İlk kez köpek sahiplenecekler için uygun bir ırk değildir. Tecrübe isterler. Onlara karşı sabırlı olmalısınız, karşılığında paha biçilmez bir dost edineceğinize garanti verebiliriz. Bedensel bakımı oldukça kolaydır. Fakat çokça zihinsel ve fiziksel egzersize ihtiyaç duyarlar. Çok çevik ve zeki oldukları için hem zihni hem de bedeni uyarma ihtiyaçları yüksektir. Onları uzun süre yalnız bırakmamalısınız. Uzun yürüyüşler, yoğun oyun seansları onlar için idealdir.

Boerboel Boyutu - Yükseklik & Kilo :

Boy: Erkek: 64–70 cm, Dişi: 59–65 cm Kilo: Erkek: 65–90 kg, Dişi: 50–65 kg
E-Bültene Kayıt Ol! Tüm yenilik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen e- bültene abone olun!
5.000 m2 yeşillikler içine kurulu, doğa dostu, 8 m2 ısı yalıtımlı, yazın serin, kışın sıcak tutan özel tasarım ahşap kennel’lar ve aynı zamanda ihtiyaç duyan yavrularımıza ev ortamında konaklama imkanı ile tatil köyünden beklenen her şeyin bir arada bulunduğu ve sadece bir alo ile evinizden yavrularınızı güvenle teslim edebileceğiniz konaklama ve eğitim merkezimiz hizmetinizdedir.
Çengeldere Mahallesi, Ezgi Sokak No:8, Beykoz/İstanbul, Türkiye
+90 532 457 77 51 freedogkennel@outlook.com.tr
FREEDOGKENNEL © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.